10 ОЗНАК СИЛЬНОГО ХРИСТИЯНИНА. ЧАСТИНА 5. РАДІСТЬ В УСІХ ОБСТАВИНАХ

Поделитесь статьёй или подпишитесь на обновления:

Ми продовжуємо розглядати тему – ознаки сильного християнина. В першій проповіді ми обговорювали перші дві ознаки – 1) Любов до Бога; 2) Святість. В другій проповіді ми розглянули третю та четверту ознаки 3) Любов до ближнього та 4) Відношення в сім’ї. В третій проповіді 5а ознака – Благовістя та шостої 6) Безкомпромісність. А сьогодні ми будемо говорити про 7у ознаку – жертовність.

Сьогодні будемо говорити про 8у ознаку – РАДІСТЬ. Так, після жертовності, радість доволі позитивна тема. Одразу хочу поставити перше питання, а чому про радість є заповідь, хіба так складно радіти? І, до того ж, радіти це завжди приємно? Заповіді з’являються, як закони, там де гріх заважає виконувати Божу волю. Там де легко виконувати там заповіді не потрібні і навпаки, де дуже важко там і заповідь.

   «Завжди радійте!» (1Сол.5:16). Лише 2 слова, але як їх часто не просто виконувати. Ось чому так? Як завжди радіти та чому саме постійна радість є ознакою сильного християнина, духовного зрілого? — ось про це і є наша тема, в якій ми будемо відповідати на поставлені питання.

Страницы: 1 2

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *